Ekologická likvidace automobilů Služby

Ekologická likvidace automobilů – rychle, pohodlně a ZDARMA

Vaše vysloužilé vozidlo či autovrak odvezeme, zlikvidujeme a vystavíme potřebný doklad o ekologické likvidaci. Pak už stačí jen vyřadit automobil z registru a tím vaše odpovědnost za vozidlo nebo ekologické škody jím způsobené končí.

Je to jednoduché:

  • Zavoláte nám a domluvíme se na převzetí vozu. Buď ho k nám dopravíte vlastními prostředky, nebo si pro něj přijedeme vlastním odtahovým vozem. Odtah po Ústeckém microregionu je ZDARMA.
  • Připravte si Velký technický průkaz a libovolný průkaz totožnosti – OP, ŘP atd.
  • My vám vystavíme doklad o ekologické likvidaci vozidla. S tímto dokladem a s SPZ zajdete na úřad, kde máte automobil přihlášený a vyřadíte váš vůz z registru vozidel.

Odtah autovraků v okolí Ústí nad Labem

Zajišťujeme likvidace a odtahy vraků a autovraků osobních a dodávkových automobilů. Po domluvě odtahujeme i vraky ze vzdálenějších regionů. Pro odtah nás kontaktujte na tel.: +420 775 210 420 nebo prostřednictvím emailu: landy@seznam.cz.

Výkup aut – až 1.500,- Kč za váš automobil

Vykupujeme pojízdná i havarovaná vozidla. Nabízíme příznivé ceny při výkupu Vašeho auta určeného k ekologické likvidaci. Výkupní cena za váš ekologicky likvidovaný autovrak je odvislá od hmotnosti vašeho automobilu.

Výkup aut je naše služba pro Vás.

Ušetříme Váš čas a přivezeme Vám peníze.

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.