Ekologická likvidace automobilů

Ekologická likvidace automobilu krok za krokem

4. června 2015 0:00:00

Postup ekologické likvidace vozidla

Ekologická likvidace vozidel je technologický a administrativní proces vyřazování vozidel z provozu a evidence. Každý, kdo se zbavuje svého vozidla, je povinen autovrak předat pouze osobám/provozovateli, které mají oprávnění k výkupu, sběru, zpracování a ekologické likvidaci autovraků.

Celý článek »

Ekologická likvidace automobilu v praxi

14. ledna 2015 20:45:12

Nakládání s autovraky, respektive způsob jejich likvidace, řeší zákon č.185/2001 Sb., o odpadech a vyhláška č.383/2001 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady.

Celý článek »

Ekologická likvidace automobilu a legislativa

15. prosince 2014 23:51:14

Účelem ekologické likvidace je efektivní stahování nebezpečných odpadů z životního prostředí. Vozidlo s ukončenou životností spadá do kategorie nebezpečných odpadů a s nebezpečnými odpady musí být náležitě zacházeno.

Celý článek »

Překáží vám cizí autovrak na parkovišti?

11. prosince 2014 23:26:07

Stojí před vaším domem autovrak, se kterým nikdo nejezdí? Zabírá nepojízdné auto místo k parkování? Podle zákona je na pozemních komunikacích zakázáno odstavovat vraky, tedy vozidla trvale nezpůsobilá k provozu. Skutečnost je ale mnohdy jiná. Někteří majitelé svůj autovrak nedají k ekologické likvidaci a pouze ho odstaví na silnici. Co s tím?

Celý článek »

Spolupracujeme se společností Kovošrot a.s.

28. září 2014 0:39:37

Společnost KOVOŠROT GROUP CZ a.s. patří již několik desítek let k předním podnikům na poli recyklace druhotných surovin v České republice.Kovošrot a.s.

Celý článek »

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.